تعدادی از برنامه‌های اخیر من

تحریم برنامه‌های ایرانی از سوی اپل برای خیلی از ما سبب ضررهای بسیاری شده. برنامه هایی که هر روز به آنها نیاز داشتیم از دسترس خارج شده و نیاز به داشتن آنها هر روز برای ما پررنگ تر از دیروز است.

به همین خاطر تصمیم گرفتم این برنامه ها را به ترتیب به سبکی جدید برنامه‌نویسی کنم تا فارغ از نوع گوشی همراه یا کامپیوتر و یا تبلت بتوانید بدون نیاز به مراجعه به اپ استور یا گوگل پلی برای نصب آنها، مستقیما این برنامه‌ها را از طریق اینترنت مرورگرهای خود اجرا و در آینده‌ای نزدیک نصب کنید.

بی صبرانه منتظر شنیدت نظرات شما دوستان در هر چه بهتر کردن این برنامه‌ها و طراحی برنامه‌هایی که مورد نیاز شما عزیزان باشد هستم.

Something went wrong. Please check your entries and try again.
510-iPhone-1
مدیریت بودجه

با استفاده از این برنامه می‌توانید تمامی درآمدها و مخارج خود را در یک مکان وارد کرده، باقیمانده پول را مشاهده کنید.

با کمک این برنامه قادر خواهید بود خرج‌های خود را به نسبت درآمد خود مدیریت کرده و از درصد هزینه‌ای که هر یک از خرج‌های شما به بودجه شما تحمیل می‌کند باخبر شوید.

Budget-manager-img
آشپزی بین الملل

از اونجایی که من خودم شخصا عاشق تست کردن غذاهای جدید هستم، برنامه‌ای طراحی کردم که میتونین به بیش از ۵۰.۰۰۰ دستور پخت غذا دسترسی داشته باشید.

این برنامه در کنار امکان دسترسی شما به دستور پخت غذا، مواد اولیه را به تفکیک برای شما نمایش داده و امکان افزایش مواد اولیه بر اساس تعداد نفرات را به شما می دهد تا بتوانید مقادیر درستی از مواد اولیه بر اساس تعداد مشخص افراد به دستور پخت خود اضافه کنید.

به یک وب‌سایت اختصاصی نیاز دارید؟

دنیای تکنولوژی هر روز در حال پیشرفت است. برنامه‌های پیشرفته جدید زندگی را برای ما بسیار راحت کردند. این مورد درباره طراحی سایت هم صادق است!

در چند سال اخیر برنامه‌های پیشرفته‌ای برای راحتتر کردن این پروسه طراحی شده که خوشبختانه توانستم با آنها مکاتبه کرده و به عنوان عضوی از تیم آنها در زمینه ترجمه این برنامه‌ها به زبان فارسی همکاری کنم. 

شما می‌توانید با آموزش‌های رایگان ویدیویی من به راحتی وب‌سایت خود را راه‌اندازی کرده و بدون نیاز به یک برنامه‌نویس یا کارمند جدید، به سادگی و بدون نیاز به کوچکترین تسلط به مهارت‌های برنامه‌نویسی و حتی زبان انگلیسی وب‌سایتتان را طراحی و مدیریت کنید.